Just another weblog
Wednesday January 23rd 2019

Zabawki analne

Zabawki analne to jedna z ciekawszych pozycji dla wszystkich tych, których znudziło już tradycjonalistyczne podejście do seksu i pragną spróbować czegoś nowego oraz tych, którzy doskonale wiedzą jak wiele przyjemności można czerpać z tego typu zabawy. Istotne podczas ich wyboru są nie tylko własne preferencje oraz preferencje partnera, ale też jakość ich wykonania i lubrykanty, które wszystko ułatwią. Wśród zabawek analnych mamy bowiem nie tylko tradycyjne dilda, ale szereg ciekawych i często bardzo nietypowych rozwiązań. Sprawdźmy, jakie pozycje wśród zabawek analnych są obecnie najpopularniejsze.

Dilda

Oczywistym wyborem do stymulowania okolic odbytu oraz prostaty są wszelkiego rodzaju dilda, masażery i wibratory dla mężczyzn. Choć zwyczajowo kojarzone z przyjemnością kobiecą, dilda mogą być wykorzystywane z powodzeniem przez panów i w wielu wypadkach stanowić doskonały wstęp i rozgrzewkę do dalszego stosunku. Rynek wibratorów i sztucznych penisów do zabaw analnych jest dziś tak ogromny, że właściwie trudno stwierdzić, który z nich będzie najlepszy dla twoich potrzeb. Tu wyborem rządzi przede wszystkim metoda prób i błędów. Pamiętaj jedynie, by wybierać te najbardziej higieniczne i łatwe do czyszczenia, czyli choćby te wykonane z silikonu medycznego i stosować odpowiednie prezerwatywy, by zabezpieczyć swoją ulubioną zabawkę i korzystać z niej jak najdłużej.

Masażery prostaty

Specjalnym wariantem dilda są masażery prostaty, czyli gruczołu krokowego zakończone tak, by dosięgały podczas zabaw analnych tego niezwykle czułego i bardzo przyjemnego miejsca. Co ciekawe, masażery te można stosować w ramach profilaktyki zdrowotnej – regularne masaże prostaty mogą zapobiegać problemom z przerostem gruczołu, zaburzającym funkcjonowanie całego układu moczowego mężczyzny. Przyjemność połączona z praktycznym zastosowaniem zdrowotnym? Kto nie skusiłby się na takie zestawienie!

Korki analne

Korki analne, czyli tak zwane butt plugi czy zatyczki analne to doskonała zabawka rozgrzewająca ekscytację i przygotowująca cię do dalszej zabawy. Podobnie jak kulki dopochwowe w przypadku kobiet, zatyczki analne możesz stosować w trakcie zabawy z partnerem, ale też nosić przez cały dzień – ich podstawowym zadaniem jest przecież dostarczanie przyjemności podczas chodzenia! Zatyczki analne stosuje się zarówno jako formę nagrody, ale i jako karę – wszystko zależy tu od wagi i wielkości korka. A te, po raz kolejny, są tak zróżnicowane, że właściwie cała szuflada korków analnych mogłaby nie pomieścić nawet połowy możliwości dostępnych na rynku!

Obok korków warto wspomnieć także kulki, które mogą spełniać bardzo podobną funkcję, a jednocześnie są tak inne od wszystkich zabawek obecnych w seks shopach. Kulki mogą służyć zarówno do płytkiej penetracji (tu zwykle przybierają kształt większej i znacznie cięższej bryły), jak i penetracji głębokiej, stymulującej prostatę, gdzie na jednej długości ustawiono na sobie kilka kulek. Wiele z nich zostaje dziś połączona z cock ringami, generując tym samym zabawkę dającą niezwykle intensywną przyjemność.

Penetratory

Mówi się, że co najmniej połowa mężczyzn choć raz przyznała się do braku zadowolenia z długości i grubości swojego przyrodzenia. Zamiast stosować niebezpieczne i wątpliwej jakości środki medyczne można jednak postawić na znacznie bezpieczniejsze i gwarantujące niezwykłą przyjemność przedłużki i penetratory. Poza standardowymi, prostymi nakładkami zwiększającymi objętość i długość penisa, wiele nowoczesnych zabawek znacząco wykracza poza naturalnie osiągane rozmiary, a dodatkowo może zapewniać jeszcze większą przyjemność dzięki nietypowym kształtom. Doskonałym przykładem jest tu przedłużka TSX Rumpa Bumb Bumb, zbudowana z trzech kulek/gruszek, które zasysając powietrze do środka wzmagają odczucia erekcyjne i sprawiają niesamowitą przyjemność zarówno jej nosicielowi, jak i osobie odbierającej!

Fuck machine

Na koniec zostawiliśmy sobie fuck machine, czyli prawdziwe seks maszyny idealne zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i w ramach dodania pikanterii do i tak intensywnego spotkania z partnerem. Seks maszyny mają jedną, podstawową zaletę – nigdy się nie męczą. Wielbiciele ostrego, intensywnego seksu z pewnością docenią możliwość kontrolowania intensywności stosunku za pomocą pilota i robienia z maszyną wszystkiego, do czego żaden partner może nie być zdolny.

More from category

Wibratory dla mężczyzn – gadżety, które sprawiają dużą przyjemność

Męskie wibratory to zabawki, które powinny zagościć w każdej sypialni. Dzięki różnorodnemu wyborowi, wibratory [Read More]

Interesting Sites

    Archives