Just another weblog
Wednesday January 23rd 2019

Wibratory dla mężczyzn – gadżety, które sprawiają dużą przyjemność

Męskie wibratory to zabawki, które powinny zagościć w każdej sypialni. Dzięki różnorodnemu wyborowi, wibratory mogą być naprawdę różnej wielkości, grubości, mogą również inaczej stymulować partnera. Idealnie sprawdzą się w delikatnym, tak zwanym waniliowym seksie, jak i przy zabawach BDSM (polecamy przy okazji sklep Refform z akcesoriami BDSM). Zabawki erotyczne, a zwłaszcza wibratory, warto wybierać z głową i po wspólnym omówieniu, czy tego typu urozmaicenie na pewno jest dla nas. Wibratory są na pewno dobrą alternatywą, kiedy nas seks zaczyna nas nudzić. W ten sposób możemy wynieść się na zupełnie inny poziom podniecenia oraz seksualnej satysfakcji.

Wibrator dla mężczyzny – na sam początek

Dilda mają zupełnie różne kształty, kolory oraz faktury. Ich wybór jest praktycznie nieskończony. Można wybierać w wibratorach, które łudząco przypominają członka. Można również korzystać z dild, które zupełnie go nie przypominają – ale lepiej oddziałują na partnera niż zwykły członek. W ofertach warto zauważyć, że istnieje wiele rozmiarów takich zabawek. Jest to udogodnienie głównie dla początkujących, którzy nie są przekonani do tego typu zabawek erotycznych i pierwszy raz mają z nimi styczność.

Ten wybór pozwala znaleźć swoją ulubioną zabawkę erotyczną, która zaspokoi wszystkie fantazje, związane z tego typu gadżetami. Warto się przełamać i zakupić chociażby niewielki, ale ciekawy produkt. Dzięki temu można jeszcze lepiej poznać swoje pragnienia i je spełnić. Warto również pamiętać, że orgazm i seks uwalnia endorfiny, dzięki którym czujemy się dobrze i w pełni zrelaksowani.

Wibratory i dilda – co lepsze?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, która zabawka jest lepsza. Wibrator, jak sama nazwa wskazuje, wibruje. Zasila się go różnymi rodzajami baterii, natomiast dildo nie ma takiej opcji – jest również nieco bardziej miękkie i może ewentualnie mieć dołączoną pompkę, która wzmaga odczuwanie podczas stosunku. Obydwie opcje na dłuższą metę są w porządku. Od partnera zależy tylko, czy taka opcja mu pasuje, ponieważ nie każdy może chcieć korzystać z wibracji, które mogą denerwować lub po prostu przeszkadzać. Dlatego trzeba się nad tym zastanowić i przeczytać, co oferuje dana zabawka. Może się okazać, że po przyjściu zupełnie nie jest dla nas. Rozprasza i irytuje wibracjami. Tak naprawdę dildo może być lepszym wyborem, wszystko zależy od nas. Wybór jest wszak ogromny i często utrudnia odpowiednie podejście decyzji.

Podsumowanie – warto mieć w swojej sypialni gadżety erotyczne

Warto! Ich obecność może znacznie ułatwić pożycie i wznieść stały związek na zupełnie nowy poziom, w którym nie ma żadnych ograniczeń. I wibratory, i dilda wykorzystuje się w strefie seksualnej i sprawdzają się one fenomenalnie – niezależnie od stażu związku partnerów. Mogą urozmaicić wiele zabaw, w tym także zabawy związane z BDSM, które opierają się na sadomasochistycznej więzi uległego z dominującym partnerem. To doskonały dodatek, który wpłynie na odczuwanie bodźców oraz przyjemności. Warto więc skorzystać również z ofert, dostępnych w sexshopie internetowym, by cieszyć się najlepszego rodzaju przyjemnością, płynącą z dodatkowego urozmaicenia życia seksualnego. Dilda i wibratory można wykorzystywać w różnych sytuacjach i w różnych miejscach – część z nich jest niewielka i z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdej walizce. Dzięki temu będzie je można zabrać dyskretnie na każde, nawet zagraniczne wakacje, niezależnie od celu podróży. Polecamy pomyśleć o tym rozwiązaniu.

Previous Topic:

More from category

Zabawki analne

Zabawki analne to jedna z ciekawszych pozycji dla wszystkich tych, których znudziło już tradycjonalistyczne [Read More]

Interesting Sites

    Archives